Posezení u stromečku

V úterý 17. 12. 2019 jsme se sešli u vánočního stromečku na předvánočním setkání s vedením školy a našimi kolegy. Družinu nám krásně provonělo vánoční cukroví, které nám poslaly šikovné maminky. Na naše vystoupení se přišly podívat i paní uklizečky a kuchařky. Shlédnout představení přišli i žáci VIII. třídy, kteří odměnili děti zaslouženým potleskem. Družinka předvedla krátké pásmo básniček a písniček s vánoční tematikou a dva tance. Pak už jsme netrpělivě čekali, jestli uslyšíme zazvonění zvonečku, který nám ohlásí, že nám Ježíšek přinesl dárečky i do školní družinky.

Děkujeme všem rodičům i vedení školy za finanční příspěvek na nákup her, stavebnic i venkovního náčiní.

Děkujeme také za vzorky vašeho vánočního cukroví. Moc jsme si všichni pochutnali a nic nezbylo.

20. 12. 2018

17. 12. 2019