Posezení u stromečku-VČELIČKY-15. 12. 2021

Ve středu 15. 12. 2021 nastal ten nejočekávanější den, protože k nám zavítal Ježíšek s dárky. Nejprve jsme si připomněli a vyzkoušeli některé vánoční tradice-házení botou, pouštění lodiček, krájení jablíčka....Také jsme si povídali o tom, co by se mělo dodržovat při štědrovečerní večeři, o vánočním stromečku, jmelí, rybí šupině, půstu a zlatém prasátku...

Přišla se na nás také podívat paní ředitelka, pan zástupce i třídní paní učitelka. Děti předvedly krátké vánoční vystoupení, aby si dárečky také trochu zasloužily. Nejprve jsme si ale přečetli vzkaz, který tu pro nás Ježíšek nechal. Uvidíme, jak se nám to vše povede splnit. Potom již nadělování mohlo začít. To bylo radosti a smíchu. Všechny dárky měly veliký úspěch.

Odpoledne nás také čekala výborná svačinka v podobě vánočního cukroví, za které všem rodičům moc děkujeme.

Celé odpoledne jsme si užili a bylo nám spolu moc fajn.

Děkujeme vedení školy i vám rodičům za finanční dar pro děti.

15. 12. 2021