Rozsvícení školy, vánoční výstava a čajovna

Dne 26.11.2018 se uskutečnilo slavnostní rozsvícení naší základní i mateřské školy. Tato akce se stala již naší velmi dobrou tradicí a je stále více navštěvovaná nejenom dětmi samotnými a jejich rodičí, ale i místními lidmi.

V 17 hodin se po úvodním slovu paní ředitelky rozzářila škola stovkami světýlek a pak už dostaly slovo děti samy. Své starší spolužáky přišly podpořit i děti z mateřské školky, vystoupily děti z družiny s velmi dojemnou písní, pozadu nezůstali ani žáci 7. a 8. třídy s písní Půlnoční. Všichni se po vystoupení přesunuli do budovy školy, kde na ně čekaly výrobky dětí na vánoční výstavě, bylo připraveno příjemné posezení v čajovně. Všem proto patří velký dík. Dětem za to, že byly velmi šikovné, rodičům za to, že nás přišli podpořit, učitelům a pracovníkům školy za celou přípravu. Doufáme, že se vám celá akce líbila a všichni jsme se příjemně naladili na následující vánoční svátky.

Ještě jednou přejeme krásné a pohodové prožití vánočních svátků, hodně zdraví a lásky v roce 2019.

26. 11. 2018