Recyklohraní - vítězná škola

Vážená paní ředitelko,
vážená paní Šefflová,
dovolte, abych Vás tímto informovala o probíhajícím projektu „Recyklohraní na základních školách v Kladně“, který probíhá za finanční podpory  Fondu Komise Rady města Kladna pro životní prostředí.

Cílem projektu je ocenit nejaktivnější základní školy v Kladně, které v rámci programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět dlouhodobě v rámci ekologické výchovy vzdělávají žáky také v oblasti třídění a recyklace baterií a vysloužilých elektrospotřebičů.

Druhou, neméně důležitou částí projektu je workshop s exkurzemi pro pedagogy kladenských škol, který představí možnosti, které koordinátorům EVVO a dalším pedagogům nabízí školní vzdělávací program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět na podporu ekologické výchovy a dalších vzdělávacích aktivit. (Pozvánka je přílohou této zprávy)

S radostí Vám mohu oznámit, že Vaše škola se díky své aktivitě v programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět  v období 9/2015 – 9/2016 stala vítěznou základní školou.

Jako odměnu za Vaši aktivitu Vám nabízíme až 3 dny lektorského programu z nabídky o.p.s. Recyklohraní. Konkrétně se jedná buď o program Recyklace hrou, nebo o program Recyklace očima mladého vědce.

Ráda Vám oba programy blíže představím. Podmínky finanční podpory města požadují realizaci a vyúčtování do konce kalendářního roku 2016. Proto Vás prosím o zvážení, kdy byste mohli svou odměnu efektivně zapojit do výuky a využít ji.

Oficiální vyhlášení výsledků proběhne s největší pravděpodobností v rámci workshopu pro pedagogy 1. 12. 2016 – viz přiložená pozvánka.

Ještě jednou Vám děkuji za Vaši práci, gratuluji k vítězství a těším se na spolupráci.

S úctou

Hana Ansorgová