Škola v přírodě - Hotel Skála, Malá Skála

Datum: 8. 10. 2020

1.den

zdravíme ze školy v přírodě. Všichni jsme ubytováni a večer na nás čekaly seznamovací hry a skupinová hra Tipni to.

2. den

2. den se nesl ve znamení dopoledních přeháněk. I přesto jsme dopoledne navštívili Žlutou plovárnu, kde jsme si prohlédli jez na řece Jizeře a skalní masiv Pantheon. Zároveň jsme objevovali krásy Malé Skály. Cestou zpět na oběd jsme si všímali co nejvíce věci kolem nás, které jsme poté zanesli do námi vytvořené mapy.

Odpoledne nás přivítali zdejší skály, při cca 6 km vycházce jsme plnili nejrůznější úkoly a hádanky, během nich jsme navštívili vyhlídky - Kinského, Kde domov můj, Husníkovu, Hořákovu. Po návratu na nás čekalo skupinové skládání písniček nebo básniček.

3.den

nás opět doprovázely přeháňky, ale ani to nás nezastavilo. Po dopoledním úklidu pokojů a zaslouženém odpočinku, nás čekaly pohybové a běhací hry ve Žluté plovárně. Hráli jsme biatlon, vybíjenou a klidnější hry, jako jsou navigace malby a překreslování zapamatovaných obrázků. Večer jsme zakončili hrou Euforie.

4. den

poslední den pobytu jsme si užívali bohybové aktivity a krásného počasí. Dopoledne vybíjená a odpoledne Člověče nezlob se, Piškvorky a večer nás čekala stezka odvahy.Na závěr jsme obdrželi krásné diplomy.