Příjezd a den první

Datum: 19. 1. 2013

V současné době, tedy od 19.1. 2013, jsou žáci VI., VII., a IX. třídy na lyžařském výcvikovém zájezdu, a to v Jizerských horách ve skiareálu Severák. Snahou bude nejen rodičům přinášet pravidelné zprávy o dění během tohoto pobytu.

Cesta do Jizerských hor probíhala klidně a bez problémů. Měli jsme jednu zastávku v Jablonci nad Nisou, kde si žáci dokoupili sladkosti, kterých i tak neměli málo. Vzhledem k množství sněhu a sjiízdnosti místních komunikací, jsme si udělali krátkou procházku z parkoviště, naštěstí bez zavazadel, která nám byla až před chatu dovezena.

Ubytování je hezké a odpovídá fotografiím, které jsou umístěny na stránkách penzionu. K večeři jsme měli bramborové knedlíky s uzeným masem a zelím. K dispozici byla i polévka, této možnosti ale většina účastníků nevyužila. Během večerního programu jsme se pobavili při společenských hrách. Děti jsou spokojené a hodné. Momentálně jsou na pokojích a připravují se na večerku, která bude 22:00.

Zítra si jdeme zajistit lyžařské vybavemí a půjdeme na sjezdovku. Zajímavou vložkou bude živé vystoupení skupiny Nightwork v místním skiareálu Severák.