LVZ den druhý, první krůčky na lyžích

Datum: 20. 1. 2013

Dnešní den se již téměř celý odehrával na sjezdovkách skiareálu. Po zapůjčení lyžařské výstroje jsme se přesunuli k vlekům sjezdovek „Přemostěná“ a „Loučky I“. Na okraji těchto sjezdovek proběhlo rozdělení do třech družstev podle aktuální lyžařské úrovně.

Dopoledne jsme trávili v těchto skupinách výukou lyžařských dovedností. Po obědě (vynikající řízek s bramborem) a po krátkém poledním klidu jsme se s lyžařskou výbavou přesunuli k vleku „Arnika“, kde byl od 13:00 hodin koncert skupiny Nightwork, na který se většina dětí velice těšila. Celé dopoledne se po sjezdovkách rozléhal z ampliónů hlas Martina Dejdara, který akci ŠKODA Park 2013 moderoval. NIghtwork hráli přibližně hodinu, děti byly nadšené, zazpívaly, zaskákaly ... .Zbytek dopoledne jsme opět věnovali výuce lyžování, všechny děti již zvládly vyjet pomou nahoru bez pádu. Pro ty, které to viděly ráno jako absolutně nedosažitelný cíl, to byl splněný nejen cíl dne, ale i pocit vítězství sama nad sebou.

Po večeři, hygieně a odpočinku jsme si zahráli několik her a unaveni šli spát.