Den třetí - obloučky

Datum: 21. 1. 2013

Třetí den našeho pobytu, ale druhý s lyžemi na nohou, jsme prožili kromě poledního klidu intenzivní výukou.

Dopoledne musel Petr Š. kvůli bolavému kotníku vynechat výcvik. S o to větší „ vervou“ se do něj pustil odpoledne. Žádný jiný problém jsme řešit nemuseli. Děti již všechny zvládají oblouček smýknutím, a proto se dnes instruktoři pustili do průpravy carvingových obloučků. Z počátečních nelyžařů,jako je Kuba B., Kateřina F.nebo třeba Honza K., jsme měli velkou radost, protože udělali obrovský pokrok. I oni již tuto průpravu zvládali jako ti, co již mají nějaké zkušenosti s lyžováním.

Zítra pojedeme skibusem do skiareálu Tanvaldský Špičák. V tomto areálu si budou moci děti zkusit delší a jinak upravované sjezdovky. Dnešní večer nás opět po večeři čekají nějaké společné hry. Večerka bude ve 22:00, děti ji dodržují bez rozdílu.