ŠvP Opárno: Den šestý

Datum: 17. 5. 2013

Tento den se opět nesl v duchu výuky. První stupeň se učil v učebnách, psali, četli, počítali a hráli si. Starší děti se vydaly na vědomostně sportovní soutěž do lesa. Běžely po vyznačené trase a plnily různé úkoly napříč předměty. Zapojena byla matematika, finanční gramotnost, přírodopis, zeměpis, angličtina, čeština.

Vytvořené básně byly úžasné. Odpoledne jsme se vydali po stopách Šemíka a opět jsme plnili různé úkoly. Večer pak následovala poslední diskotéka, kterou si všichni skvěle užili. Škola v přírodě nám končí, budeme se loučit. Děti jsou spokojené, počasí nám přálo, byli jsme co nejvíc venku, našli jsme nové kamarády nejen mezi našimi vychovateli, ale i mezi sebou. Starší pomáhali mladším, vládla pohodová atmosféra.