ŠvP 2014 Mukařov I. stupeň den druhý

Datum: 25. 5. 2014

Šťastná země - šťastné děti.

Hlásíme se vám z naší základny v Mukařově, kam jsme se vrátili po celodenním výletě v Radvánovicích. Ráno jsme vyrazili na asi pětikilometrovou cestu převážně lesem dolů do Malé skály na vlak, vlakem přes Turnov do Hrubé skály a odsud 1 Km na rozlehlou louku, kde se nachází prostředí takřka pohádkové. Spousty dřevěných prolézaček, klouzaček, houpaček, velká duhová trampolína, k tomu výběh s koňmi, aquazorbing a mezi tím vším obrovské slámové sochy, které se hned tak nevidí.

Děti zde dostaly prostor všechny atrakce si dostatečně po svém užít a toho také plně využily. Společně jsme si pak také prošli jeden z evropských geoparků, který se právě zde nachází. Po 5 hodinách perfektní zábavy pro nás přijel autobus a my se vydali zpět na základnu.

Den jsme si všichni dosytosti užili a těšíme se, co nám přinese zítřek.