ŠvP 2014 Mukařov I. stupeň den třetí

Datum: 27. 5. 2014

Škola v přírodě skončila.

Po celkem klidném odpoledni, kdy jsme se ještě vzpamatovávali ze zásahu záchranné služby, zdravé děti trávily v klidovém režimu čas na čerstvém vzduchu a nemocní na lůžku, začaly se  k večeru u některých doposud zdravých dětí projevovat stejné příznaky jako minulý večer - bolest břicha a hlavy, únava, zvracení. Po zralé úvaze jsme se nakonec rozhodli pobyt zde ukončit. Díky bleskurychlé reakci všech rodičů dětí, a také ochoty si vzájemně pomoci, se podařilo veškeré zbývající osazenstvo poslat domů. S největší pravděpodobností bychom se průjmů a zvracení nevyhnuly do konce akce, a tak se nám tato varianta jevila jako nejlepší. Po odjezdu, jelikož balení neprobíhalo v úplně běžných podmínkách, zůstalo na chatě spoustu oblečení a obuvi, které si rodiče budou moci probrat ve škole někdy během týdne. Rovněž pokud se vám v kufru objeví nějaký cizí svršek, bota apod., děkujeme za shovívavost a donešení do školy.

Škola v přírodě bohužel skončila, je nám líto že předčasně a tímto způsobem. teď je již ale důležité, že brzy už snad budou doma i ti zbylí hospitalizování z nemocnice a vše se vrátí do starých dobrých kolejí.

Ještě jednou děkujeme všem rodičům za ochotu a nasazení, se kterým nám pomohli tuto nepříjemnou situaci vyřešit.