Šestý den - pálení čarodějnic

Datum: 2. 5. 2015

Pálení čarodejnic nás provázelo celým dnem, kdy jsme s 1. stupněm sestavovali čarodějný lektvar z písmenek, výráběli čarodějničky. Dopoledne jsme zakončili atletikou v přírodě. 2. stupeň se vydal na trasu podle GPS, kde na stanovištích řešili zadané úkoly. Upevnili si orientaci v jízdním řádu, souřadnice na GPS, dopravní výchovu atp.

Odpoledne oslavili narozeniny Karolíny Novákové páťáci v nedaleké cukrárně. Postupně cukrárnu navštívily ostatní třídy. Po večeři jsme se přesunuli k ohništi za chatou, kde nás vítala krásná čarodějnice. Zapálili jsme oheň za doprovodu zpěvu dětí. Děti hrály zábavné hry, poté opékaly buřty.

Večer jsme zakončili stezkou odvahy. Všechny děti ji úspěšně splnily a s dobrým pocitem ulehly do postýlek. Již se těší na návrat domů.