Informace k ozdravnému pobytu dětí

Datum: 16. 3. 2016

Vážení rodiče,

podle informací ze Státního fondu životního prostředí ČR byly schváleny veškeré podklady pro realizaci ozdravného pobytu žáků a právní oddělení SFŽP nyní připravuje smlouvy pro čerpání dotace.

Vleklá jednání a nekonečné čekání na nové informace končí a já Vám tak mohu sdělit termín přijímání přihlášek a současně i plateb za pobyt Vašeho dítěte na Dvorské boudě v Krkonoších.

Termín vyzvednutí pořadového čísla, podání přihlášky a uhrazení platby ve výši 1800 Kč (viz. závazná přihláška) je stanoven na:

pondělí 21. 3. 2016 od 17:00 do 19:00 hodin

úterý 22. 3. 2016 od 17:00 do 18:00 hodin

Systém přijímání přihlášek a plateb bude následující:

Každý zákonný zástupce si v recepci školy ve výše zmíněných termínech vyzvedne pořadové číslo za každého účastníka pobytu, kterým se následně prokáže při vkládání peněz do pokladny školy. Toto číslo bude doplněno na přihlášku. Platby od žáků nebudou přijímány, je nutné, aby zákonný zástupce podepsal příjmový doklad.

Pořadové číslo je rozhodující v případě, že počet zájemců přesáhne kapacitu ozdravného pobytu.

Děkuji za spolupráci,