Den první - příjezd

Datum: 25. 4. 2017

Příjezd do cílového místa v naprostém pořádku. Dětičky se zabydlely, vybalily a šlo se na oběd. Byla výborná rajská jako od "maminky" s knedlíkem nebo těstovinami. Po poledním klidu jsme děti seznámili s vychovateli a šli jsme se projít po okolí. Vše jsme pojali zábavnou formou a využili skvělého počasí na hry. Posvačili jsme v trávě na zelené louce. Zábavná byla hra na námořníky, kteří si skládali svou vlajku. Vybojovali si barvu vlajky v týmech podle tříd. Následovala večeře, bylo pečené kuře s bramborem nebo rýží, okurkový salát a pro větší jedlíky i těstovinový salát. Po večeři si společně děti vytvořily námořnická trička. Den jsme zakončili pohádkou, vymydlili jsme všechny děti a ulehli na kutě. První den dopadl velice vydařeně, jak je vidět z tváří všech dětí. Naprostá spokojenost :))))