Třetí den 26.4. 2017, celodenní výlet, diskotéka

Datum: 26. 4. 2017

Ráno jsem opět zahájili rozcvičkou. Po vydařené snídani jsme se bohužel nemohli vydat směrem k rozhledně. Důvodem bylo počasí, které nám nepřálo. Zkušeně jsme se rozhodli pro plán B, který byl práce na projektech a společné aktivity k tématu námořníků. Po obědě jsme se přesunuli do tělocvičny,kde žáci trénovali strategii proti pirátům. Tam prováděli různé pohybové hry a překážkovou dráhu. Po vyřádění se všichni vrhli na nácvik scénky "Život námořníků". Chutná večeře všechny zasytila a navnadila na disko tance, které měli možnost předvést na diskotéce. Na diskotéce bylo mnoho her a soutěží. Jako každý den jsme dětičky prohlédli, zda na ně neútočí klíšťáci. Všichni spokojeně zalehli a těšili se na náš poslední, přesunutý výlet. I přes nepřízeň deštivého počasí jsme dětem dokázali vykouzlit úsměv a spokojenost.

Výsledek obrázku pro déšt obrázek