Čtvrtý den - Výlet na Drtinovu rozhlednu, večerní bojová hra o poklad

Datum: 27. 4. 2017

Dnešní den začal příjemně. Ze zatažené oblohy vykukovalo sluníčko, což vypadalo velice slibně. Podle plánu jsme dopoledne využili k dokončení projektů, deníků ŠvP, sportovních aktivit a výrobě čarodějniček. Po obědě jsme se vydali po naučné stezce s kimovou hrou, kde si měly děti pamatovat 15 obrázků rozmístěných na trase k rozhledně. Rozhledna měřila 21metrů a čítala 109 schodů. Návrat na základnu pokračoval předvedením scének, které děti nacvičovaly v průběhu pobytu. Všechny byly velice pestré a vtipné. Den děti zakončily večerní bojovou hrou, kde musely vypátrat poklad, který VŠECHNY děti našly. Před nástrahami je chránil amulet, který si sami vytvořili ze samotvrdnoucí hlíny. Celý den uběhl jako voda a děti se spokojenými tvářičkami ulehly do postýlek. Již se těšíme na příjezd domů. Tímto zdravíme maminky, tatínky atd. Předpokládaný odjezd v 10.00 ze Živohoště - příjezd do Kladna v cca 12.00. V případě změn budeme informovat na webu.