Třída 7. - organizační informace

Informace od vyučujících

Doučování - český jazyk

Od ledna máme možnost vyčerpat na doučování 9hodin.

V lednu jsme vyčerpali 3hodiny

Další plán čerpaní:

Únor - 2 hodiny

březen - 2hodiny

duben - 2 hodiny

V případě změn Vás budu informovat.

Mgr. Lucie Pečeňáková

Mgr. Lucie Pečeňáková / 25. 1. 2022

Nový školní rok

Vážení rodiče,

Opět nám začal školní rok a Vaše děti čeká náročná sedmá třída a tím pádem nás čeká i velké množství práce.

Ráda bych Vás proto požádala o maximální spolupráci.

Doufám, že se na Vás budu moci kdykoli obrátit a věřím, že naše spolupráce bude stejně dobrá jako v loňském roce.

Pokud nastane nějaký problém, nebo si budete potřebovat promluvit, zavolejte mi, prosím, budu se snažit Vám pomoci a případné problémy spolu s Vámi vyřešit.

Konzultační hodiny budou uvedeny na stránkách školy, ale jsem Vám samozřejmě k dispozici kdykoliv.

Platby: Pracovní sešity –      Český jazyk - 89,-

Anglický jazyk - 199,-

Ruský jazyk - 189,-                               písanka - 99,-

Španělský jazyk - 239,-

Je nutné poslat peníze na Školní pokladnu, z ní se sešity budou hradit. Kromě toho bude stržen poplatek za toner, papíry a hygienické prostředky (v loňském školním roce jsme je nestrhávali).  Hlídejte, prosím, zůstatek na pokladně.

SRPDŠ – 300,-Kč + sourozenec 100,-Kč

Hygienické prostředky – 200,-Kč na celý rok

Tonery, papíry – 300,-Kč na celý rok

O veškerých školních akcích budete včas informováni prostřednictvím webových stránek školy nebo přes portál Bakaláři – sekce plán, kalendář. Samozřejmostí je i informace v žákovské knížce. Po dětech posílám opět Kartu žáka a další materiály. Důvodem je aktualizace údajů Vašich dětí v matrice školy a hlavně aktualizace kontaktů na Vás. Uvádějte tedy, prosím, jen kontakt, který je platný a na který se ozvete.

Sledujte webové stránky školy, informace na stránkách třídy.

Během výuky děti nemusí mít roušku, ve společných prostorách ji mít musí!

Do třídy by měly děti mít přezůvky – pantofle (ne zavřenou obuv) z hygienických důvodů.

Všechny sešity i učebnice budou mít děti zabalené, předejdeme tím zbytečnému zničení a umazání pomůcek.

Velmi Vám děkuji za pochopení, vím, že je toho na začátku roku hodně a je to finančně velmi

náročné. Přeji všem hodně zdraví, pevné nervy a hodně optimismu.

S pozdravem  Mgr. Jana Géringová, třídní učitelka

Mgr. Jana Géringová / 31. 8. 2021

Nový školní rok

Vážení rodiče, dovolte mi, abych vás všechny pozdravila v novém školním roce. Čas se nám nachýlil a děti jdou za týden do školy - tentokrát je čeká náročná sedmá třída - nejen co do učení, ale i věk a příchod puberty sehraje svou roli.

Ráda bych vám podala alespoň základní informace:

- seznam sešitů děti dostaly na konci loňského školního roku, prosím o jejich zakoupení

- 1. 9.  proběhne ve škole testování dětí PCR testem - bude to stejné jako loni (pokud jsou děti očkované, testovat se nebudou - prosím o informaci a přeposlání očkovacího certifikátu, testovat se nebudou děti, které v uplynulých 180 dnech covid prodělaly. Opět  prosím, dejte mi informaci e-mailem.

- druhé testování bude 6. 9. opět PCR testem

- 1. 9. budou děti ve škole jednu hodinu, 2. a 3. 9. 4 vyučovací hodiny, od 6. 9.  jedeme podle rozvrhu

- ve třídě děti nemusí mít při výuce roušku ani respirátor, ve společných prostorách ale ano.

- zkontrolujte, prosím, platnost Posudku o zdravotní způsobilosti vašeho dítěte

Ostatní informace pošlu po dětech. Přeji vám všem šťastné vykročení do nového školního roku s vašimi dětmi,  hodně zdraví a pevné nervy.

V případě nejasností mi neváhejte zavolat.

Děkuji a přeji hezký den

Mgr. Jana Géringová / 26. 8. 2021